Рятувальники навчались надавати допомогу під час ліквідації наслідків ДТП

Життя  18 травня 2021 року, 16:00 995 ФОТО

Другий день поспіль рятувальники Закарпаття навчаються як безпечно, а головне професійно, надавати допомогу під час ліквідації наслідків ДТП. Сьогодні, 18 травня, навчальний тренінг відбувся у Хусті на базі місцевої державної пожежно-рятувальної частини.

Для отримання корисних знань та потрібних навичок у використанні гідравлічного та пневматичного аварійно-рятувального обладнання, засобів малої механізації, навігації та інших інструментів сюди, окрім вогнеборців Хуста та Вишкова, з’їхався особовий склад пожежно-рятувальних частин Тячева, Іршави, Рахова та Виноградова.

Рятувальники поділились з інструкторами ТМ «Weber Rescue» власним досвідом роботи, а ті, у свою чергу, надали рекомендації щодо технічних можливостей та практичного застосування сучасних спецінструментів.

Читайте також:  Як закарпатські рятувальники наближаються до європейських стандартів

Окремо, інструктори роз’яснили фахівцям ДСНС як користуватись гідравлічним та пневматичним інструментом «Weber» не зашкодивши собі та постраждалому, навівши конкретні приклади з реальних подій.

Рятувальники навчались надавати допомогу під час ліквідації наслідків ДТП

Для рятувальників такі заняття є необхідними, адже під час виклику, коли кожна секунда може стати вирішальною, вони повинні діяти вміло та впевнено застосовувати той чи інший інструмент, що є на озброєнні в підрозділах ДСНС.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0