Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

У Міжгірській ТГ відкрили новий ЦНАП

У Міжгірській ТГ відкрили новий ЦНАП

Відтепер сучасний Центр надання адміністративних послуг функціонує і в Міжгірській селищній ТГ. Про це повідомляє Закарпатська ОДА. У відкритті Центру взяв участь заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк. 

«Міжгірщина впевнено рухається у правильному напрямку! Сьогодні ми відкриваємо тут сучасний ЦНАП, а завтра – кисневу станцію і спортивний зал. І все це приклади якісної співпраці державної, місцевої влади та міжнародних партнерів задля добробуту й комфорту закарпатців», – зауважив Ігор Шинкарюк.

Заступник голови ОДА привітав колектив нового осередку, керівництво та жителів громади. Суспільно важливий Центр створено за підтримки програми ЄС «U-LEAD з Європою».  

Читайте також:
У Довжанській громаді відкрили сучасний ЦНАП європейського зразка

Мешканці трьох громад – Міжгірської, Пилипецької та Синевирської ТГ мають безперешкодний доступ до понад 200 адміністративних послуг, зокрема у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та бізнесу, паспортних послуг, послуг Держгеокадастру, реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання громадян, соціальних послуг тощо. Майже половину з них запроваджено вперше. 

До відкриття сучасного Центру також долучилися виконавча директорка Всеукраїнської асоціації ОТГ Валентина Полтавець, представник програми «U-LEAD з Європою» Іван Дем’янчук та голова Міжгірської селищної ТГ Василь Щур.

У Міжгірській ТГ відкрили новий ЦНАП – 01

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно