Як виглядає залізничний вокзал у Хусті після реконструкції: опубліковано фото

Життя  20 травня 2021 року, 10:15 1212 ФОТО

Вокзальна станція «Хуст» – історична будівля із 150-річною історією. Однак стан її був далекий від комфортабельного для працівників і подорожуючих, оскільки остання реконструкція тут проводилася близько 90 років тому.

Тому капітальний ремонт будівлі вокзалу та іншої інфраструктури комплексу «Укрзалізниця» зробила менш ніж за два роки. У ході реконструкції вокзального комплексу будівельники здійснили масштабну роботу: перепланували приміщення, укріпили та утеплили стіни, замінили підлогу і дах.

Як виглядає залізничний вокзал у Хусті після реконструкції

Крім того, замінили вікна, двері, мережу силового електрообладнання й оновили систему електроосвітлення, влаштували нові системи вентиляції, гучномовного зв’язку, внутрішні та зовнішні мережі водопостачання й водовідведення, пожежну сигналізацію та оповіщення тощо.

Читайте також:  Побачене у потязі "Київ-Ужгород" обурило людей

Ще одна важлива особливість реконструйованого вокзалу полягає в його інклюзивних можливостях. Як запевняють у Закарпатській ОДА, відтепер для зручності пасажирів з інвалідністю в приміщенні вокзалу є окремий санвузол, встановлені засоби інформаційно-довідкової навігації, бруківку перону замостили з використанням тактильної плитки.

Крім того, у Хусті відремонтували посадкові платформи, поряд із будівлею вокзалу з’явилася автостоянка, впорядкували прилеглу територію.

Залізничний вокзал у Хусті

«Закарпаття – унікальний край, який вабить туриста. І наше завдання створити всі умови для того, щоб подорожувати нашим краєм було максимально зручно і комфортно», – прокоментував перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

Наразі «Укрзалізниця» розглядає можливість збільшення кількості поїздів до станцій Хуст і Солотвино.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0