Фінал шоу "Холостяк 11": хто отримає каблучку

Життя  20 травня 2021 року, 12:01 38827

21 травня глядачі дізнаються, хто переміг у шоу "Холостяк 11" 2021 року. Ім’я переможниці буде відоме наприкінці випуску.

Фінал шоу "Холостяк 2021" є унікальним, оскільки вперше за 11 сезонів у ньому змагатимуться відразу три учасниці. Нагадаємо, минулого випуску на проєкт повернулась Юля Зайка. Також за завітну каблучку борються Анна Богдан та Розалі.

Читайте також:  Повернення учасниці і знайомство з мамою: як пройшов 11 випуск шоу "Холостяк"

12 випуск програми буде фінальним в цьому сезоні і глядачі побачать вибір Михайла Заливаки. Він повинен назвати ту, з якою має бажання будувати серйозні стосунки та створити сім’ю.

Останній випуск перенесе глядачів у місто майбутнього – до Дубаю. Інтриги додає той факт, що ні Аня Богдан, ні Розалі поки не знають, що на проєкт повернулась Юля. Як же вони відреагують на такий поворот подій та чи влаштують скандал після приголомшливої для них новини, можна дізнатись в останньому випуску програми.

Всіх трьох дівчат очікує фінальне побачення. Та одне з них сильно насторожить холостяка, адже дівчина-претендентка на завітну каблучку не горить бажанням переїздити в Харків та тим самим може зіпсувати стосунки з головним героєм за крок до фіналу.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0