На Закарпатті тривають рейдові перевірки

Життя  23 травня 2021 року, 20:45 3901

На Закарпатті продовжують проводитися профілактичні рейдові перевірки з питань дотриманням автоперевізниками законодавчих вимог. Нещодавно спільні мобільні групи, до складу яких увійшли представники Управління Держпраці, Укртрансбезпеки та Нацполіції в рамках реалізації тристоронньої угоди моніторили  ситуацію на дорогах Ужгородщини, поблизу села Дубрівка.

Читайте також:  Правоохоронці провели рейд на Тячівщині

Метою проведення таких заходів є створення умов для надання послуг з безпечного та безаварійного перевезення пасажирів  автомобільним транспортом, недопущення випадків виникнення дорожнього травматизму, посилення контролю за додержанням автомобільними перевізниками вимог законодавства про працю та законодавства про автомобільний транспорт.

Зі слів головного держінспектора Управління Держпраці Артура Сумари, кожному з опитаних водіїв у ході заходу було наголошено на необхідності офіційного оформлення трудових відносин. Водночас ФОПам-перевізникам, які використовують найману працю, нагадали про відповідальність, передбачену за порушення законодавства про працю.

Нагадаємо, що одну з доріг в Закарпатті ремонтують навіть вночі. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1