Майже 1000 споживачів на Свалявщині залишились без газу

Життя  26 травня 2021 року, 13:42 1157

У селі Росош Свалявської громади під час комплексно-приладового обстеження працівники Свалявського відділення АТ «Закарпатгаз» виявили витік газу неподалік газорозподільної станції. Для проведення ремонтних робіт тимчасово призупинено газопостачання у селах Росош, Плав’є, Лопушанка та Дусино. Через це 966 споживачів тимчасово залишилися без газопостачання.

«Нашими фахівцями виявлено, що на цій ділянці через корозійне пошкодження газопроводу відбувається витік газу. Це — аварійна ситуація, яка потребує негайної реакції зі сторони газовиків, адже, у першу чергу, йдеться про безпеку закарпатців», — пояснив головний інженер АТ «Закарпатгаз» Віктор Водзінський.   

Читайте також:  Тариф на газ: "Нафтогаз" почав роботу над трирічним тарифом для населення

Як пояснив Віктор Водзінський, загальна протяжність газопроводів на Закарпатті – 7,5 тис км. Майже 200 км з них експлуатуються понад 40-50 років. Окрім того, газові підземні мережі в Закарпатті знаходяться під додатковим навантаженням: сейсмологічна активність, систематичні паводки та підвищена кислотність грунтів – це ті чинники, які призводять до скорочення терміну експлуатації газових мереж та збільшення кількості аварійних ситуацій.

Вчора у Росошах газовики заміняли частину пошкодженої труби. Відновлення подачі газу для мешканців згаданих сіл розпочали сьогодні, 26 травня. Ці роботи займають певний час, а тому для якнайшвидшого повернення до звичного режиму газопостачання в оселях господарів просять бути вдома та надавати газовикам доступ до своїх приладів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter