У Мукачеві збудують новий заклад охорони здоров’я

Життя  27 травня 2021 року, 11:55 1762

Сьогодні на сесії міської ради надали дозвіл на розроблення детального плану території для проектування та будівництва об’єкту охорони здоров’я у Мукачеві.

У Мукачівській міськраді розповіли "PMG.ua", що новий об’єкт охорони здоров’я планують розмістити на ділянці площею близько 2,5 гектарів у районі вулиць Андрея Шептицького та Митрополита Володимира.

Читайте також:  У Лікарні святого Мартина сьогодні ледь не сталася трагедія

Замовником розроблення детального плану території є виконавчий комітет Мукачівської міської ради. Договір на розроблення містобудівної документації з ліцензованою організацією-розробником укладатиме управління міського господарства.

Відділ архітектури та містобудування забезпечуватиме складання та затвердження проекту завдання на розроблення детального плану території, надання вихідних даних на розроблення містобудівної документації, розгляд проектних матеріалів у порядку, визначеному чинним законодавством України за умови відповідного звернення та проведення процедури громадських слухань проекту детального планування для врахування громадських інтересів у відповідності до чинного законодавства України.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0