Словаччина виділила Україні 600 тисяч євро на вакцини проти коронавірусу

Життя  29 травня 2021 року, 16:48 709

Словаччина виділила Україні 600 тисяч євро на закупівлю вакцини від коронавірусу. Про це за підсумками зустрічі прем’єр-міністра Словаччини Едуарда Гегера з прем’єром Денисом Шмигалем в Києві повідомила пресслужба уряду.

"Сторони, зокрема, обговорили протидію пандемії COVID-19. Прем’єр-міністр України подякував Словаччині за надання допомоги в розмірі 600 тисяч євро на закупівлю вакцини", – йдеться у повідомленні.

Зі свого боку Едуард Гегер зауважив, що Словаччина активно просуває ініціативу поширення вакцин для сусідніх країн і продовжуватиме робити це надалі. Шмигаль також повідомив, що Україна працює над створенням цифрового національного "ковід-сертифіката".

Читайте також:  У сусідній країні організовують лотерею для просування вакцинації. Можна виграти гроші і авто

"Важливим є забезпечення його сумісності з відповідним сертифікатом в ЄС та ВООЗ. Необхідною є також наша взаємодія з ЄС щодо створення правової бази впровадження та взаємного визнання цих сертифікатів. Сподіваємося, Словаччина також сприятиме взаємному визнанню цифрових сертифікатів та створенню механізму спрощеного перетину кордонів з країнами ЄС в умовах пандемії",  – зазначив Шмигаль.

Нагадаємо, сертифікати про вакцинацію у Європейському Союзі, покликані забезпечити свободу пересування у Європі на час пандемії, почнуть діяти з 1 липня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
sokiron 29.05.2021, 17:46
rdhg