Відомо, коли відновить повноцінну роботу аеропорт "Ужгород"

Життя  31 травня 2021 року, 17:00 884

З 9 вересня 2021 року набудуть чинності зміни в аеронавігаційному просторі Словаччини, управління частиною якого делегують Україні. Це дозволить авіакомпаніям здійснювати посадку на летовищі Ужгорода.

Про це повідомила пресслужба Міністерства інфраструктури України.

Читайте також:  Шмигаль про аеропорт "Ужгород": найближчими днями підпишуть необхідні протоколи

Український провайдер аеронавігаційних послуг Державне підприємство обслуговування повітряного руху («Украерорух») вперше пройшов сертифікацію за стандартами Європейського Союзу.

Підприємство отримало призначення як провайдера послуг у визначеній частині повітряного простору Словаччини в межах виконання польотів до та з міжнародного аеропорту «Ужгород».

Зараз уряд розпочав фінальний етап підготовки до відновлення польотів на аеродромі. У відомстві кажуть, що триває активна спільна робота «Украероруху», міністерства оборони Словацької Республіки та провайдера аеронавігаційних послуг Словаччини з реалізації заходів технічного характеру.

Зазначимо, міжнародний аеропорт «Ужгород» не працює з 2016 року – відколи сплив термін міжурядової угоди України та Словаччини про спільний повітряний простір. Через розташування аеропорту «Ужгород» під час зльоту та посадки літаки порушують повітряний простір сусідньої країни.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0