У закарпатську родину прийшла біда. Людей благають допомогти

Життя  5 червня 2021 року, 20:33 6592 ВІДЕО

Маленький 8-ми місячний Семенчик із Мукачева потребує допомоги і підтримки небайдужих. Зараз родина разом із синочком знаходиться в Києві у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку. Лікарі поставили діагноз: нейробластома заочеревинного простору.

Мама Іванна та батько Олександр не можуть знайти собі місця і ладні на все, аби врятувати життя синочка, саме тому звертаються по допомогу до небайдужих. Як розповідають батьки, в березні 2021 року виявили якесь ущільнення в паху у дитини. Звернулися до педіатра та хірурга в Ужгороді.

Медики, із припущенням, що це грижа, рекомендували спостерігати за станом дитини. Через два місяці знову звернулися до педіатра зі скаргами, що ущільнення збільшилося. Зробили УЗД і виявили збільшений лімфовузол. Лікар почала дивитися інші лімфовузли, вони теж виявилися збільшеними, а біля нирки виявили новоутворення.

Читайте також:  Восьмимісячному хлопчику з Мукачева потрібна допомога у боротьбі важкою недугою

Батьки привезли сина в на лікування до столиці і вже з травня 2021 року Семен поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку. Було проведено КТ органів грудної порожнини, органів черевної порожнини та органів малого тазу, та магнітно-резонансну томографію лицьового черепа.

Виявили пухлину черевної порожнини і заочеревинного простору. Візуалізуються множинні вторинні пухлини (метастази) в печінці, обох легенях, лімфатичних вузлах та кістках лицьового черепу. Аналіз біопсії показав – нейробластома.

Семен переніс вже перший блок хіміотерапії, попереду ще один блок та операція. Докладніше – у сюжеті "М-студіо".

Нагадаємо, молодий мукачівець, який потрапив у страшну ДТП, потребує допомоги небайдужих.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0