Батьки відмовилися від 13-річної доньки, яка винесла з вогню чотирьох братів і сестру

Життя  10 червня 2021 року, 08:40 5167 ВІДЕО

У Закарпатській області батьки відмовилися від своєї 13-річної доньки Софії Рознійчук, яка у 2018 році винесла з вогню чотирьох братів і сестру. Тепер її виховують в Чинадіївському дитячому будинку. 

Дівчинка за мужність і героїзм стала лауреатом Всеукраїнської акції Герой-рятувальник 2019 і отримала нагороду з рук президента України Володимира Зеленського.

На відео Софія розповідає, що після пожежі вона жила з родиною на вулиці, а через деякий час її забрали соціальні працівники. Однак молодших дітей батьки забрали з дитячого будинку, а Софію вирішили залишити.

Читайте також:  Журналісти розповіли про маленьку закарпатку, яка вразила всю Україну

Дівчинка також говорить, що в майбутньому мріє стати рятувальником. Їй вже подарували костюм пожежника.

Також відомо, що маму Софії вже позбавили батьківських прав. Соцпрацівники також звернулися до суду, щоб і у батька Софії забрати права на дитину. Відомо, що чоловік живе зі своїми молодшими дітьми, яких сім осіб, і новою дружиною, а мати – у Вінниці, вона також відмовляється бачитися з донькою.

Начальник Служби у справах дітей Рахівської райдержадміністрації Олена Кокіш розповіла, що вони півроку шукали батька Софії, щоб він прийшов до дівчинки в дитячий будинок, але той поїхав до Києва. Інших дітей виховує мачуха Софії.

Чиновниця також додала, що раніше батько змушував Софію жебракувати. Олена Кокіш розповіла, що коли Софія потрапила в дитбудинок, вона не вміла писати і читати. Зараз вона освоює шкільну програму на рівні другого класу, хоча за віком вона повинна вже вчитися в 7 або 8 класі.

«Батько навіть не намагався віддати дитину в школу, чим порушив її права. Я вважаю, що їй краще буде в дитбудинку», – каже Олена Кокіш.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0