Зеленський анонсував приємну новину

Життя  22 червня 2021 року, 14:13 Роман Петренко 1436

Президент Володимир Зеленський дав старт програмі "Здорова країна" та розповів, що незабаром по всій Україні з’являться десятки тисяч спортивних майданчиків, на яких буде стенд з QR-кодом та віртуальним тренером, який радитиме людям вправи. Про це він заявив на Всеукраїнському форумі "Україна 30. Здорова Україна".

"Причиною понад 60% передчасних смертей в Україні є хвороби системи кровообігу, зокрема інфаркти та інсульти, – розповів Зеленський. – Їх появі, а також появі багатьох хвороб, сприяють різні фактори ризику – це відсутність фізичної активності, зайва вага, паління, алкоголь та неправильне харчування".

"На жаль, спосіб життя дорослих українців включає одразу декілька таких факторів ризику. І, на жаль, близько 70% українців не займаються регулярно будь-якою фізичною активністю. Це відбувається з різних причин, зокрема, й через відсутність доступної спортивної інфраструктури – зручної, сучасної, безкоштовної, і ще важливіше – поруч з домом", – зазначив Зеленський.

Читайте також:  Мукачівські спортсмени і тренери отримуватимуть щомісячну стипендію

Зазначається, що незабаром у кожному місті з’являться локації з віртуальним тренером. У парку буде табличка "Тренуйся тут", потрібно навести камеру смартфона на QR-код, обрати рівень складності та виконувати комплекс вправ, дотримуючи рекомендацію тренера.

Зеленський наголосив, що влада прагне, аби найближчим часом таких парків з’явилися десятки тисяч – і у великих містах, і у селищах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0