Прожили у шлюбі 7 місяців: трагедія забрала життя молодого чоловіка

Життя  30 червня 2021 року, 11:21 6930 ВІДЕО

Павло та Юлія побралися восени 2020 року. За збігом долі, рівно через сім місяців від дня весілля історія любові перетворилась на трагедію: чоловік помер. Трагедія сталася 12 червня.

Прожили у шлюбі 7 місяців: трагедія забрала життя молодого чоловіка

Посеред ночі він впав із верхньої полиці у потязі "Рахів-Київ": вдарився головою об підлогу, а за кілька годин перестав дихати. "Я запитала, чи ціла голова.Він сказав, що так, але хоче спати", – згадує вдова Юлія Драбовська.

Жінка вперше після трагічної загибелі чоловіка в потязі погодилася на інтерв’ю. Вона розповідає: довго просила про медичну допомогу для чоловіка: "Коли я побачила, що йому погано, що він не реагує на мої розмови, то я відразу побігла до провідника. Розбудила його і дуже просила надати першу медичну допомогу".

Читайте також:  Їхав на відпочинок, але трагічно загинув: нові подробиці смерті чоловіка у потязі

Дружина намагалася самотужки врятувати Павла, бо бригада лікарів зайшла до вагону за три години після падіння чоловіка. "Штучне дихання робила сама, масаж серця я робила сама. Коли приїхала бригада швидкої, то у них не було навіть апаратури, яка могла б запустити серце. Але було запізно", – розповідає вдова.

У потязі Рахів-Київ загинув молодий чоловік

Врятувати Павла могли б ремені безпеки. Після інциденту бригада поїзда показала, що вони у вагоні були. Юлія розповідає: коли сідали до поїзда, то на полицях пасків не було. Докладніше про трагедію, яка забрала життя молодого чоловіка – у сюжеті "Сніданку з 1+1".

Нагадаємо, у поїзді "Ужгород-Одеса" стався кривавий інцидент. Мережу облетіло шокуюче відео.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Віка 01.07.2021, 10:01
Щирі співчуття. Це страшне. Звичайна поїздка у поїзді обернулась такою трагедією