В Україні через 4 години після щеплення від ковіду помер чоловік

Життя  3 липня 2021 року, 18:49 6724

2 липня о 18:02 зафіксовано смерть 47-річного чоловіка. За кілька годин до цього чоловік отримав щеплення проти COVID-19 вакциною Comirnaty/Pfizer-BioNTech. Відповідна інформація надійшла до Державного експертного центру МОЗ України. 

Щеплення проти COVID-19 було проведене мобільною бригадою о 13:45 у Вінницькій області. Протягом 1 години після щеплення несприятлива подія після імунізації не була зафіксована.

О 17:00 в пацієнта з’явились скарги на нудоту, втрата свідомості. Була відразу викликана екстрена медична допомога, яка провела реанімаційні заходи. На жаль, о 18:02 медики констатували смерть чоловіка.

Читайте також:  У МОЗ пояснили, чи потрібна друга доза вакцини тим, хто перехворів COVID-19

Як повідомляє МОЗ України, в 5 інших осіб, які щепились з одного флакона з померлим – стан задовільний. Випадок смерті зареєстровано як несприятливу подію після імунізації, оскільки смерть сталася протягом 30 днів після вакцинації проти COVID-19. 

Наразі цей випадок розглядає Регіональна група оперативного реагування на несприятливі події після імунізації/туберкулінодіагностики Департаменту охорони здоров’я Вінницької області. 

ДЕЦ і надалі в разі настання смерті протягом 30 днів після імунізації буде розслідувати такі випадки відповідно до українського законодавства та міжнародних норм організації фармаконагляду за несприятливими подіями після імунізації.

Нагадаємо, днями МОЗ заговорили про обов’язкову вакцинацію.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0