4 липня: яке сьогодні свято та що не можна робити

Життя  4 липня 2021 року, 08:33 Нана Чорна 1746

4 липня - 185-й день року за Григоріанським календарем. До кінця року залишається 180 днів. У XX і XXI століттях цей день відповідає 21 червня Юліанського календаря.

Читайте також:  Сьогодні католики відзначають велике свято

Яке свято 4 липня 2021

У цей день у світі відзначаються День невидимості, День джекфрута, свято Тіштара. В Україні - День судового експерта, День національної поліції, День працівників морського та річкового флоту, День Військово-Морських Сил Збройних Сил України, в США - День незалежності, День приготування яєчні на тротуарі, День кантрі-музики, День «Зробіть опудало», День параду «бумбоксів», Неподільний день, День салату «Цезар», День смажених реберець, День Тома Сойєра, День барбекю, День незалежності від м’яса, в Японії - День груші, у Киргизстані - День медичного працівника, у Білорусі - День працівників водного транспорту, у Норвегії - День народження королеви Соні, у Венесуелі - День архітектора, в Аргентині - День сільського лікаря, у Сінгапурі - День молоді, в Латвії - День пам’яті геноциду єврейського народу в роки Другої світової війни, в Італії - День Гарібальді, в Тонге - День короля, у Казахстані - День домбри.

Яке сьогодні церковне свято

Православна церква 4 липня вшановує пам’ять мученика Іуліана Тарсійського. Інші назви свята - «Ульян», «Ульян день», «Липов цвіт». Липовий цвіт 4 липня наділений цілющою силою. Якщо при головному болю покласти в голові ліжка липовий цвіт, то скоро біль вщухне.

Що сьогодні не можна робити

Не можна рубати липу - накличете біду. Не варто вирушати в дорогу - вона буде невдалою. Не потрібно також починати нічого нового - ці справи не принесуть бажаного результату. Постарайтеся не свариться - сварка може затягнутися надовго. 

Прикмети на 4 липня     

З давніх-давен існують погодні прикмети на цей день:

  • з ранку і до полудня вітер слідує за сонцем, а після - у зворотний бік - погода в найближчі дні буде хорошою;
  • після дощу сильно ширяє - чекайте сильних опадів.

Іменини 4 липня

Іменини у Анастасії, Георгія, Терентія, Олексія, Василини, Іуліана, Максима, Павла, Миколи і Микити.

Джерело: УНІАН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0