Майже половина українців не хоче, щоб Зеленський йшов на другий термін

Політика  18 серпня 2021 року, 14:06 1501

48% українців негативно ставляться до можливого балотування Володимира Зеленського на другий президентський термін. Про це свідчать дані опитування Центру Разумкова.

Серед усіх опитаних, відповідаючи на запитання "Якби Володимир Зеленський заявив про те, що він на наступних президентських  виборах повторно балотуватиметься на пост Президента України, як би Ви до цього поставилися" лише 21,9% заявили, що поставилися б до цього позитивно, а 48% – негативно.

Loading...

Читайте також:  Зеленський хоче, щоб зарплата була 4 тисячі доларів або євро: названо щасливчиків

53,9% учасників вважають особисті та професійні якості Володимира Зеленського невідповідними посаді президента України, 19% висловили протилежну думку. 33,7% респондентів заявили, що Президент України Зеленський викликає у них переважно негативні емоції, 19,2% – переважно позитивні, 28,7% –рівною мірою негативні та позитивні.

42,2% опитаних оцінюють наявні результати діяльності Володимира Зеленського на посаді президента України переважно негативно, 13,9% − переважно позитивно, а 39,8% зазначають, що є як негативні, так і позитивні результати.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0