Рада адвокатів Закарпатської області буде вирішувати, чи стане Ілля Кива адвокатом

Політика  9 вересня 2021 року, 12:46 675

В січні цього року народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Ілля Кива склав іспит для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні. Інформація про це міститься в реєстрі на сайті Національної асоціації адвокатів України.

Запис в реєстрі свідчить про те, що Кива Ілля Володимирович складав іспит у Закарпатській обласній КДКА (кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури). Враховуючи, що людина з таким ПІБ в Україні одна, сумнівів в тому, що йдеться саме про народного депутата немає, – пишуть журналісти-розслідувачі.

Loading...

Читайте також:  Голова Закарпатської організації партії "Слуга Народу" розповів про плани по великому будівництву доріг в області

Але іспит – лише один з етапів.

“Після іспиту кандидат має пройти 6 місяців стажування у адвоката з досвідом не менше 5 років. Особа, яка проходить стажування повинна виконати план стажування (підготовка процесуальних документів, ознайомлення із чинним законодавством тощо) і підготувати звіт. А потім має зібратися Рада адвокатів регіону  та ознайомитися із звітом та затвердити його. Теоретично, Рада адвокатів Закарпатської області має збиратись у вересні, відповідно, вже скоро стане зрозуміло, чи стане Кива адвокатом. Якщо так – він отримає привілеї, наприклад, його не зможуть обшукати без окремої ухвали і присутності представника Ради адвокатів”, – зазначила адвокатеса Марія Музичка.

Рада адвокатів Закарпатської області буде вирішувати, чи стане Ілля Кива адвокатом

Нагадаємо, НАБУ перевірить використання коштів у рамках "Великого будівництва".

Джерело: Bihus.Info
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
Михайло 11.09.2021, 19:56
Коментар очікує модерацію
Вася 09.09.2021, 14:53
Нехай би це світило науки публічно передало цей екзамен, бо не вірю, що він його дійсно здавав, а не купив в корумпованій структурі на чолі з аферами-рішайлами.