Бійка у Верховній Раді: куратор закарпатських "слуг" напав на колегу – відео

Політика  9 вересня 2021 року, 13:10 3165
Напад Миколи Тищенка на Гео Лероса – нове відео бійки у Верховній РадіФОТО: Телеграф

Народний депутат фракції "Слуга народу" Микола Тищенко застосував силу до позафракційного депутата Гео Лероса під час його виступу в парламенті через критику на адресу президента Володимира Зеленського та керівника ОП Андрія Єрмака.

Конфлікт відбувся під час виступу Лероса при розгляді звіту тимчасової слідчої комісії (ТСК) щодо перевірки стану "Укрзалізниці". Спікер парламенту Дмитро Разумков надав Леросу слово для виступу. Той із трибуни заявив, що "єдине ТСК, яке повинно звітувати в цій залі, стосується зриву спецоперації по "вагнерівцям". Депутат додав, що українців цікавить, хто "злив спецоперацію" і назвав прізвища Єрмака і Зеленського.

Loading...

Читайте також:  Голова Закарпатської організації партії "Слуга Народу" розповів про плани по великому будівництву доріг в області

У цей момент "слуга народу" Тищенко підійшов до трибуни та прибрав від Лероса мікрофон. На що той зробив спробу знову його включити. Після цього Тищенко силою намагався відтягнути Лероса від трибуни.

"Добре, що тут є такі, як Тищенко!" – почав кричати Лерос.

Після цього Тищенко схопив його та виніс з місця за трибуною.

"Прошу заспокоїтися! Що це відбувається! Зупиніться! Відпустіть колегу!" – закликав спікер Разумков. Однак бійка між Леросом та Тищенком продовжилася біля трибуни, куди почали підходити депутати з фракцій ОПЗЖ, "Слуги народу", "Європейської солідарності", "Батьківщини" та "Голосу".

Разумков оголосив перерву на 15 хвилин. Але бійку зупинили, тому засідання Ради продовжилося у звичному режимі. Леросу дали змогу закінчити виступ з трибуни.

Джерело: ЛБ
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Циганин 09.09.2021, 13:32
най би на Ківу так скакав, найшов собі протиже, циркачі мляя.