Мукачівські депутати звернулись до Зеленського через дитячу лікарню

Політика  17 грудня 2021 року, 16:58 1456

Депутати  Мукачівської міської ради звернулись до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо необхідності будівництва нової  Закарпатської обласної дитячої лікарні.

У своєму зверненні вони зазначають, що доцільніше побудувати нову лікарню, аніж витрачати кошти на реконструкцію діючих приміщень.

Читайте також:  У обласній дитячій лікарні в Мукачеві впроваджують європейські практики лікування

Нижче подаємо текст звернення.

"Ми, депутати Мукачівської міської ради заявляємо, що категорично не згодні з планами Закарпатської обласної державної адміністрації провести капітальний ремонт обласної дитячої лікарні на суму 650 млнгрн, що знаходиться на території нашої громади, замість того, щоб витрати ці кошти на будівництво нового медичного закладу, який відповідатиме всім викликам сьогодення та зможе надавати якісні послуги маленьким пацієнтам зі всієї області.

Ми також вважаємо, що такі плани не мають під собою економічних розрахунків, оскільки ремонт будівлі лікарні, який виповнилось більш ніж сто років, виглядає марним витрачанням державних фінансів через її застарілість, незадовільний технічний стан та невідповідність сучасним вимогах для медичних закладів такого рівня.

Така наша позиція ґрунтується на висновках фахівців ремонтно-будівельного управління міста, які провели ретельне та предметне обстеження стану приміщень та комунікацій будівлі Закарпатської обласної дитячої лікарні.

Крім того, хочемо повідомити Вас, що на рівні міста ми також визнали економічно недоцільною подальшу модернізацію будівель,в яких сьогодні розташована Мукачівська центральна районна лікарня,та в червні цього року надали дозвіл на проведення передпроектних робіт щодо будівництва нової міської лікарні, яка має стати сучасним багатопрофільним медичним закладом, який обслуговуватиме не лише мешканців громади.

Разом з тим, ми готові піти на зустріч потребам всієї області та прийняти рішення про виділення земельної ділянки для спільного будівництва Мукачівської міської лікарні та Закарпатської обласної дитячої лікарні, а також виділити кошти з міського бюджету на виготовлення проектної документації на ці об’єкти.

Більшого того, за попередніми розрахунками, заумови співфінансування з бюджету міста на рівні близько150 млн грн таза рахунок коштів, які планується виділити на капітальний ремонт Закарпатської обласної дитячої лікарні,а це сумарно близько 800 млн грн, можна збудувати якнову міську лікарню, так інову обласну дитячу лікарню, що повністю задовольнить потреби значної частини мешканців Закарпаття в сучасних, якісних та фахових медичних послугах.

Саме тому, звертаємось до Вас з проханням продемонструвати в цій ситуації державницьку позицію та справді господарський, економічно обґрунтований підхід та всіляко сприятипояві сучасних медичних закладів на Закарпатті, вперше за роки Незалежності збудованих "з нуля", – йдеться у тексті звернення.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0