"Україна готова обговорити нейтральний статус", – Офіс президента

Політика  10 березня 2022 року, 09:22 3101

В Офісі президента не виключили обговорення можливого нейтралітету України в переговорах з Росією. Про це заявив заступник глави ОП Ігор Жовква в ефірі німецького каналу ARD.

"Такі питання можна було б обговорювати на переговорах, це цілком можливо", – сказав він, відповідаючи на запитання, чи готова Україна на переговорах прийняти нейтральний статус.

Читайте також:  Росія назвала умови припинення війни в Україні

Жовква виступив за зустріч на президентському рівні. Він підкреслив, що серйозні переговори будуть можливі лише за умови зустрічі Володимира Путіна із Володимиром Зеленським.

"Зеленський готовий до цього. На жаль, російська сторона не бажає цього робити. Міжнародні партнери мають допомогти у проведенні такої зустрічі. Однак такі переговори та можлива домовленість могли відбутися лише після припинення бойових дій і припинення вогню", – сказав Жовква.

На такій зустрічі, за його словами, можна було б обговорити, як міг би виглядати можливий нейтралітет України. "Нам потрібні жорсткі гарантії, щоб така ситуація ніколи не повторилася", – додав він.

Нагадаємо, на російських сайтах поширюють інформацію про плани утворення "Федеративної республіки Україна".

Джерело: УП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0