Вступ до ЄС: Зеленський повідомив, коли Україна заповнить офіційну анкету

Політика  9 квітня 2022 року, 11:38 4259

8 квітня президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн урочисто передала Зеленському опитувальник, заповнення якого є необхідним кроком для надання Україні статусу кандидата у ЄС.

Президент України Володимир Зеленський вважає, що відповіді на передбачений процедурою вступу до Європейського Союзу запитальник український уряд підготує протягом тижня.

Говорячи про час, необхідний для повноправного вступу України до ЄС, Зеленський зазначив: "Сьогодні ми отримали від Єврокомісії запитальник. Нарешті. Запитальник, відповіді на який будуть основою для підготовки висновку Єврокомісії щодо готовності України до переговорів про членство в ЄС. Відповіді наш уряд підготує якісно і дуже швидко. Я думаю, протягом тижня".

Читайте також:  Рада ЄС ухвалила важливе рішення для українців

Далі, додав він, має бути надано висновок Європейської комісії, який буде підготований протягом ближчих декількох місяців. "А далі – рішення держав-членів та переговори про вступ", – сказав президент.

"Я переконаний в нашому успіху на цьому шляху. Я переконаний, що ми нарешті впритул наблизились до реалізації нашої давньої мети. Україна буде однією серед рівних у нашому спільному європейському домі. Україна буде членом Європейського Союзу. Мирною, суверенною, відбудованою державою. Ми це забезпечимо. Жодних сумнівів немає", – запевнив Зеленський.

Нагадаємо, Чехія озвучила важливу новину для українців.

Джерело: Уніан
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0