В Угорщині із 25 травня вводять надзвичайний стан через війну в Україні

Політика  24 травня 2022 року, 20:23 й 17781 ВІДЕО

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан оголосив про надзвичайний стан через війну в Україні, починаючи з півночі в ніч на середу, 25 травня.

Про це він заявив у відеозверненні на своїй сторінці у Facebook. Угорський уряд, який сьогодні склав присягу, почав роботу негайно.

"Ми не втрачаємо жодної хвилини, бо поруч йде війна. Війна, кінця якій ніхто не бачить", – заявив Орбан.

Читайте також:  Глава МЗС Чехії: рішення Угорщини не підтримувати санкції проти росії є неприйнятним

"Ця війна становить постійну загрозу для Угорщини, ставить під загрозу нашу фізичну безпеку, а також ставить під загрозу енергопостачання та фінансову безпеку економіки та сімей. Ми бачимо, що війна і санкції Брюсселя призвели до величезного економічного потрясіння і різкого зростання цін", – сказав він.

Орбан вкотре наголосив, що Угорщина повинна залишатися осторонь цієї війни та захищати фінансову безпеку угорських сімей. За його словами, це вимагає простору для маневру та негайних дій.

"Уряд реалізує своє право згідно з Основним законом оголосити надзвичайний стан сьогодні з опівночі. Як і надзвичайний стан, запроваджений під час епідемії, це дозволить уряду негайно відреагувати та захистити Угорщину та угорські родини всіма можливими засобами. Про наші перші рішення я буду інформувати вас завтра", – підсумував Орбан.

Нагадаємо, ЄС зробив перший крок до скорочення фінансування Угорщини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
... 25.05.2022, 17:13
Коментар очікує модерацію
Оля 24.05.2022, 20:38
Дуже цікаво і страшно, що буде далі. Аби цей надзвичайний стан не переріс у повну підтримку Росії і напад Угорщини на Україну, зокрема Закарпаття. Боже збав