Зеленський не пов’язує кінець режиму путіна з кінцем війни

Політика  23 вересня 2022 року, 09:47 735

Президент Володимир Зеленський не пов’язує можливий кінець режиму володимира путіна в росії з закінченням війни в Україні. Про це Зеленський розповів в інтерв’ю німецькому виданню Bild.

На питання, чи закінчиться війна лише тоді, коли режим путіна впаде, президент відповів: "Я не пов’язую це з кінцем війни. Режим путіна точно закінчиться. Коли – це вирішує, напевно, народ росії, у нас впливу на це ніякого немає.

Але хто замість нього прийде? Питання не в людях, питання в філософії їх режиму, в філософії збереження їх влади, філософії відношення до України. Якщо вони її не змінять, якщо вони не змінять свою доктрину, то неважливо, хто там буде замість нього – молода людина, стара людина, тощо", – зазначив Зеленський.

Читайте також:  "Це не блеф", – путін під час звернення знову пригрозив ядерною зброєю

Журналіст також розповів Зеленському, що минулого тижня запитав президентку Єврокомісії Урсулу фон дер Ляєн, чи буде вона рада, якщо путін помре, а вона відповіла, що ніхто не має радіти чиїйсь смерті. Журналіст запитав, чи погоджується Зеленський із такою думкою.

"Я з цим не погоджуюсь. У мене до військово-політичного керівництва і до кожного російського військового, який прийшов на нашу землю, інша думка. Вибачте, я їм нічого гарного не бажаю і довгого життя не бажаю. Як тільки вони прийшли сюди, я їм бажаю прибратися з нашої землі, а якщо вони не прибираються, я їм всім бажаю щасливого кінця…

Для мене не потрібно тут шукати ніякої дипломатії, – заявив президент. – Я вважаю, що всі люди, починаючи від президента путіна, закінчуючи його оточенням, включаючи всіх військових, які прийшли на нашу землю… Я всім їм довгого життя не бажаю точно".

На питання, чи є в нього улюблений жарт про путіна, Зеленський розсміявся і сказав, що є, але він не готовий його розповісти. "Ви будете сміятися, а в росії будуть плакати. Я не впевнений, що це доречно. Це називається чорний гумор", – сказав президент.

Джерело: УП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0