Політика   • 1 липня 2015 року, 15:16849

Звільнений Степаном Полтораком посадовець вважає дії Глави Міноборони піаром

Звільнений Степаном Полтораком посадовець вважає дії Глави Міноборони піаром

Керівник управління капітального будівництва Західного регіону Богдан Дацко прокоментував власне скандальне звільнення.

За словами Дацка, він не знав, що їде на зустріч із міністром та не був готовий до жодних нарад: «По-перше, мене не попередили, що там буде міністр оборони. По-друге, мене у неділю витягнули серед ночі, щоб я сів на поїзд. Я сідаю, приїжджаю в Ужгород, мені навіть не сказали, що це буде нарада. Я зайшов у зал і навіть не був готовий ні до якої зустрічі»

Окрім того, посадовець вважає, що відповів на питання міністра у межах своєї компетенції: «Я рахую, що на ті питання, які він ставив з приводу безквартирних, я йому відповів. Я йому сказав, що там будується. І ми будуємо для гарнізону, а не для пільговиків. Я не знаю скільки там багатодітних, скільки інвалідів, скільки «афганців», скільки учасників бойових дій. У мене є довідка, де сказано, що в черзі на будівництво житла у місті Ужгород знаходиться 109 чоловік. Це я і доповів на нараді. Він вже до того був чомусь на мене запрограмований. Я не знаю чому.  Я вважаю, що це було упереджено і це був піар, пов’язаний із його перебуванням в місті».

Не обійшлося і без претензій до роботи міністра: «Управління капітального будівнцтва цього року отримало від міністра оборони нуль цілих нуль десятих копійок. Ми госпрозрахункове підприємство. Люди працюють півроку і жодної копійки не отримали. Ми знаходимось у колапсі. Міністр оборони, знаючи це, говорить про інше. Ним же ж прийнято рішення зараз нічого не будувати, а закуповувати квартири. Він це знає і спеціально ставить мені дурне запитання. Я вважаю, що він це все знав».

Наразі Дацко продовжує виконувати свої обов’язки на займаній посаді та очікує на наказ про звільнення.

Нагадаємо, у понеділок, під час робочої поїздки до Закарпаття міністр оборони України Степан Полторак звільнив із посади керівника управління капітального будівництва Західного регіону Богдана Дацка через те, що він не зміг відповісти на питання про кількість родин загиблих військовослужбовців, які отримали житло.

Джерело: Голос Карпат
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів