Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 305 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 10 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 14 400+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 16 200+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Політика
 • Роман Насіров: "Кандидатуру нового керівника Закарпатської митниці запропонував сам Москаль"

Роман Насіров: "Кандидатуру нового керівника Закарпатської митниці запропонував сам Москаль"

Роман Насіров: "Кандидатуру нового керівника Закарпатської митниці запропонував сам Москаль"

Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров заявив, що Закарпатську митницю, яка є «найпроблемнішою» на західному кордоні, очолює людина, кандидатуру якої запропонував голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль. Про це Насіров сказав у Львові 7 травня.

ВІДЕО ДНЯ

«Мені навіть шкода, що голова облдержадміністрації найлегшим способом обирає сказати, що «я тут непричетний і буду йти». Кандидатура митника, який зараз знаходиться (обіймає посаду – ред.), – саме кандидатура Москаля, він пропонував пана Колеснікова, і в нас є багато питань за останні часи роботи пана Колеснікова», – сказав Насіров.

Раніше повідомлялося, що 6 травня Москаль попросив прем’єр-міністра Володимира Гройсмана надіслати подання Президенту України про звільнення з посади. У зверненні Москаля йшлося, що Закарпаття «віддається на відкуп контрабандистам і вмикається зелене світло для незаконного переміщення сигарет через державний кордон».

Реклама

«За наявною інформацією, Роман Насіров уже призначив виконувача обов’язків начальника Закарпатської митниці. Підкреслюю, що із Закарпатською обласною державною адміністрацією це призначення не узгоджувалося», – наголосив у тому зверненні Москаль.

Голова Уряду 6 травня відмовився розпочинати процедуру відставки голови Закарпатської ОДА, а Президент України Петро Порошенко 7 травня за підсумками зустрічі з Геннадієм Москалем повідомив, що цей чиновник залишиться на своїй посаді.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно