Делегація Ужгородської міської ради перебуває у словацькій Братиславі

Політика  26 січня 2017 року, 16:14 1007

Там проходить 23-я Міжнародна виставка-ярмарок туризму "ITF SLOVAKIATOUR".

Разом із колегами – заступником мера міста Міхаловце Бенджаміном Банчеєм – ужгородці представляють спільний грантовий проект «Інновативні інформаційні продукти транскордонної співпраці» в рамках Програми Норвезької допомоги.

Головною ціллю проекту є зменшення бар’єрів для транскордонної співпраці, забезпечення розвитку інформаційних потоків інноваційними методами з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій. Міхаловце та Ужгород мають ключові позиції у сусідніх регіонах, багатий потенціал для співпраці та спільного розвитку.  

Основні заходи проекту:

1) встановлення точок доступу до інтернету (WiFi) в центральній частині Ужгорода;

2) встановлення інформаційного кіоску з інформацією для туристів;

3) встановлення інформаційних серверів та LCD моніторів в приміщенні міськвиконкому Ужгорода;

4) створення веб-порталів з інтерактивною інформацією про місто та його околиці для туристів (трьома мовами: словацькою, українською та англійською);

5) створення мультимедіа та аудіогідів з інформацією для туристів (трьома мовами);

6) створення друкованих інформаційних матеріалів з інформацією про місто для туристів;

7) промо-заходи для розповсюдження інформації про результати проекту серед цільової аудиторії (у т.ч. конференції та презентації).

До слова, на площі Театральній, перехресті Корзо і на Київській набережній безкоштовний Інтернет wi-fi, у рамках проекту, вже працює. За словами Олександра Білака, на міжнародній виставці представлені 350 різних павільйонів, організатори очікують понад 70 тисяч відвідувачів.

У рамках міжнародної виставки будуть зустрічі з представниками різних міст та організацій, обговорять подальшу співпрацю з Кошице та Міхаловце, спільні проекти з цими містами в рамках транскордонного співробітництва.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0