Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 305 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 10 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 14 400+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 16 200+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Балога вважає, що доля Тимошенко залежить від президента та еліти

Балога вважає, що доля Тимошенко залежить від президента та еліти
Голова МНС вважає, що вирішення проблеми з екс-прем'єром залежить від рішення Януковича, Ради та еліти, що впливає на обстановку в країні. Шляхів вирішення ситуації з ув'язненням...

Голова МНС вважає, що вирішення проблеми з екс-прем'єром залежить від рішення Януковича, Ради та еліти, що впливає на обстановку в країні.

ВІДЕО ДНЯ

Шляхів вирішення ситуації з ув'язненням екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко може бути багато, але для їх появи потрібно політичне рішення президента, парламенту та еліти, в якої теж є вплив. Про це в інтерв'ю Комерсант Україна заявив лідер партії Єдиний центр, голова Міністерства надзвичайних ситуацій Віктор Балога.

"Важливо, щоб це було політичне рішення (по Тимошенко - ред.), і тоді шляхів знайдеться багато. Потрібна політична воля голови держави, парламенту, позиція еліти, відповідальної за розвиток подій в країні", - зазначив політик.

Реклама

На питання про те, з якими силами він має намір співпрацювати в разі проходження в майбутній парламент, Балога відповів, що це точно не політсила Тимошенко.

"Однозначно, що у фракції партії Батьківщина я працювати не буду. Навіть без Юлії Тимошенко, в нинішньому її вигляді. Причому це не впливає на мою позицію щодо трагічного питання про перебування Юлії Тимошенко у в'язниці, який, я вважаю, потрібно вирішити якомога швидше . Без цього країна не зможе рухатися далі, нас б'ють за Тимошенко і з заходу, і зі сходу ", - підкреслив міністр.

Реклама

Нагадаємо, 3 липня захисник Тимошенко, народний депутат від БЮТ Сергій Власенко заявив, що Європейський суд з прав людини юридично визнав наявність політичних ув'язнених в Україні, а це означає, що отримати такий же статус можуть Тимошенко та Валерій Іващенко. В цей же день Європейський суд визнав незаконним арешт екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка- він був проведений з порушенням статті 5 Конвенції про захист прав людини та основних свобод (право на свободу та особисту недоторканність). Суд визнав порушення статті 18 Конвенції з прав людини у справі Луценка. Фактично це означає, що екс-міністр визнаний політичним в'язням.

Цієї неділі, 5 серпня, виповнився рівно рік з часу ув'язнення Юлії Тимошенко. До харківської лікарні Укрзалізниці, де проходить лікування ув'язнена, приїхали представники об'єднаної опозиції, серед яких Арсеній Яценюк, Анатолій Гриценко, Сергій Власенко, Борис Тарасюк, Ірина Луценко. Представники об'єднаної опозиції Батьківщина передали своєму лідерові 365 білих троянд.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно