Нардеп Віктор Балога заявив, що у членів родини Геннадія Москаля є канадські паспорти

Політика  8 квітня 2017 року, 21:34 4544 ВІДЕО

Народний депутат України Віктор Балога у програмі "HARD з Влащенко" на телеканалі "ZIK" заявив, що члени родини голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля мають канадське громадянство.

"Пан Москаль задекларував у 2006 році у румунському місті Сучава квартиру. У мене питання: перебуваючи на державній посаді, де він ці кошти задекларував, чи він їх задекларував під час переходу україно-румунського кордону і на який паспорт? Наскільки мені відомо, то вся його сім’я і діти володіють канадським громадянством", – стверджує парламентар із Закарпаття.

Окрім того, Віктор Балога прокоментував заяву Геннадія Москаля щодо його австрійського громадянства. "Я офіційно заявляю: добре було би, відповідне посольство підтвердило або спростувало інформацію про австрійський паспорт Балоги. І в той же час посольство Канади підтвердило або спростувало те, що я сьогодні сказав", – мовив у телеінтерв’ю політик.

Нагадаємо, що 1 квітня голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль заявив про те, що у народного депутата України Віктора Балоги є австрійське громадянство.

Джерело: ZIK
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0