Політика   • 17 жовтня 2018 року, 12:0811186

Угорщина надалі видає українцям свої паспорти. Урочистості перенести із Закарпаття у Будапешт – ЗМІ

Угорщина не припинила видавати свої паспорти громадянам України, а тільки перенесла урочисту церемонію на свою територію

Угорщина не припинила видавати свої паспорти громадянам України, а тільки перенесла урочисту церемонію на свою територію.

Про це мовиться у статті видання LB.ua.

"Будапешт доручив тимчасово призупинити урочистості при врученні громадянства на території Закарпатської області – тепер вони проходитимуть на території Угорщини при органах місцевого самоврядування прикордонного з Україною регіону Саболч-Сатмар-Берег", – мовиться у матеріалі.

Читайте також:  Міністр розповів про користь від розміщення 128-ї бригади біля кордону з Угорщиною

Крім того, Будапешт проведе розслідування щодо появи скандального відео, на якому зафіксовано церемонію вручення угорських паспортів у консульстві в Берегово.

Зі свого боку, організації "Демократичний союз угорців України" і "Товариство угорської культури Закарпаття" повідомляють, що наразі відновлюють надання юридичної допомоги через посилення оглядів представників етнічної угорської меншини щодо наявності угорських паспортів.

Схожі служби вже діяли у 2015 році. За їхньою допомогою етнічним угорцям на Закарпатті допомагали уникнути мобілізації до Збройних сил України.

Раніше повідомлялось, що Угорщина незабаром змінить скандальну назву "уповноваженого міністра по Закарпаттю".

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів