Воєнний стан триватиме 30 днів: що заявив Петро Порошенко

Політика  26 листопада 2018 року, 19:41 5944 ВІДЕО

Петро Порошенко заявив, що воєнний стан в Україні розпочнеться у середу, 28 листопада. Таку заяву президент України зробив у телевізійному зверненні.

"Як президент і Верховний Головнокомандувач ЗСУ я виконав свій конституційний обов’язок і кілька годин тому своїм указом запровадив воєнний стан на всій території України з 9 год 28 листопада", – зауважив Порошенко. 

РНБО у своєму рішенні щодо воєнного стану в Україні пропонувала Порошенку "ввести з 14 години 26 листопада 2018 року воєнний стан в Україні терміном на 60 діб до 14 години 25 січня 2019 року". Після цього президент підписав указ, яким ввів це рішення у дію.

Читайте також:  Як вплине запровадження воєнного стану на зарплати та пенсії

Петро Порошенко заявив, що пропонуватиме Раді запровадити воєнний стан в Україні на 30 днів, а не на 60, як рекомендувала РНБО.

"Буду пропонувати парламенту запровадити воєнний стан на 30 діб. Для чого? Щоб воєнний стан жодним днем не накладався на початок виборчої кампанії. Зараз не залишилось жодних підстав для брудних політичних спекуляцій чи інсинуацій. Воєнний стан триватиме 30 днів і завершиться у середині грудня. Саме на початку грудня я внесу проект рішення парламенту про дату президентських виборів, які мають відбутися відповідно до Конституції – 31 березня 2019 року", – наголосив гарант Конституції.

Нагадаємо, нардеп Віктор Балога заявив, що воєнний стан вигідний лише одному кандидату.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0