У 10 областях України вводять воєнний стан

Політика  26 листопада 2018 року, 21:42 12005

Сьогодні вночі, 26 листопада, Петро Порошенко підтримав введення воєнного стану без загальної мобілізації й обмеження конституційних прав і свобод громадян. Про це він сказав на засіданні Ради національної безпеки і оборони.

Згодом Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони щодо забезпечення суверенітету та введеня воєнного стану в країні.

Однак потім змінив указ. Президент запропонував запровадити воєнний стан в Україні на 30 днів, а не на 60, як рекомендувала РНБО.

Читайте також:  Воєнний стан триватиме 30 днів: що заявив Петро Порошенко

У Верховній Раді досі тривають переговори щодо прийнятної редакції закону про введення воєнного стану в Україні. Наразі запропонували новий компроміс – ввести воєнний стан не на всій території України. 

Воєнний стан ввели у 10 областях України поблизу окупованого Криму та Росії – в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Луганській, Донецькій, Сумській, Харківській, Чернігівській, Вінницькій областях. Закарпатська область у перелік не входить.

Депутати нарешті прогголосували. За результатами голосування, в 10 областях України ввели воєнний стан. За проголосувало 276 депутатів.

Нагадаємо, стало відомо, як вплине запровадження воєнного стану на зарплати та пенсії.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0