Політика   • 30 листопада 2018 року, 14:561835

Україна не впускатиме росіян-чоловіків

Україна не впускатиме росіян-чоловіків 16-60 років

На час дії воєнного стану Україна не пропускатиме на свою територію чоловіків-громадян Росії віком від 16 до 60 років за незначним винятком. Про це на нараді у президента України заявив голова Державної прикордонної служби Петро Цигикал.

"У пунктах пропуску здійснюються посилені заходи контролю. Насамперед, щодо громадян Російської Федерації. Не пропускаються громадяни РФ у віці від 16 до 60 років чоловічої статі", – заявив Цигикал.

Зазначимо, що винятком для пропуску на територію чоловіків-громадян Росії буде здійснення гуманітарної місії, наприклад прибуття на похорон.

Читайте також:  Воєнний стан на частині України: як голосували закарпатські депутати

Проводиться поглиблене інтерв’ювання, З’ясовуються їхні попередні причини поїздки в Україну, чи не порушували вони до цього українське законодавство. Перевірки проводимо по всім наявним базам даних, у тому числі через бази Інтерполу. Якщо ж іноземці не можуть підтвердити мети своєї поїздки в Україну, то таким особам забороняється в’їзд,
– сказав прес-секретар Державної прикордонної служби Андрій Демченко.

У свою чергу Президент України Петро Порошенко наголосив, що на такий крок держава пішла, "щоб РФ не формувала в Україні загони "приватних" армій, які насправді є представниками Збройних сил РФ. Щоб не дати росіянам здійснити в Україні ті операції, які вони планували ще у 2014 році".

Нагадаємо, воєнний стан ввели у 10 областях України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів