На Закарпаття приїде новопризначений Почесний консул України у місті Шіофок

Політика  5 грудня 2018 року, 09:13 1483

Перший візит в Україну новопризначеного Почесного консула України у м. Шіофок, п. Золтана Хорвата буде здійснено у Закарпатську область.

Пан Почесний консул Золтан Хорват разом зі своїми синами, Хорват Барнабашом та Хорват Золаном, а також пан Генеральний консул Угорщини у м. Ужгород, Йожеф Бугайла відвідають CНВК «Ялинка» з метою вручення різдв’яних подарунків, переданих діточками Дитячого садочку «Ньолцсінвіраг», що у м. Шіофок та сюрпризів від Генерального консульства з нагоди різдв’яних та новорічних свят, що наближаються.

Читайте також:  Новий рік і Різдво 2019 на Закарпатті: що, де, за скільки?

В Ужгороді у НВК «Ялинка» вже роками працює угорська група, де діти різного віку разом вивчають угорську мову під керівництвом угорськомовної виховательки. «Генеральне консульство Угорщини у м. Ужгород приділяє постійну увагу розвитку рівня знання мови дітей та бере участь у святкових програмах СНВК у якості запрошеного гостя», – зазначили у консульстві.

Керівництво та співробітники СНВК «Ялинка» вже давно планують налагодити контакти з угорським закладом. Відтак сподіваємось, що візит пана Золтана Хорвата сприятиме реалізації таких планів. Захід відбудеться у вівтрок, 11 грудня, о 15:30.

Нагадаємо, мукачівці обирають, хто запалить вогні головної ялинки міста.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0