Нардепи від Закарпаття звернулися до Уряду

Політика  14 березня 2019 року, 09:51 835

Із відповідним запитом до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана звернулись народні депутати Роберт Горват, Валерій Лунченко та Василь Петьовка. Про це у середу, 13 березня, на своїй сторінці у соцмережі Facebook повідомив парламентар Роберт Горват.

«Разом із Валерієм Лунченком та Василем Петьовкою вкотре звернулись до Уряду через ситуацію, що склалася на ринку газопостачання України. Цього разу звернули увагу Кабміну на необхідності розробити та затвердити постанову, яка дозволить українцям отримати передбачену державою компенсацію за самостійно встановлені вдома газові лічильники», – написав депутат.

Читайте також:  Нардепи Василь Петьовка, Роберт Горват та Валерій Лунченко просять виділити кошти на захист Закарпаття від паводків

За словами Роберта Горвата, розробити порядок та визначити розміри цих компенсацій повинен саме Кабінет Міністрів.

«При цьому, Закон України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» визначає, що громадяни, які встановили газові лічильники у 2018 році, мають право на отримання компенсації впродовж 12 місяців. Відтак, часу на зволікання із прийняттям постанови немає. Інакше тисячі українців остаточно втратять можливість отримати гарантовану Законом компенсацію. Вважаємо таку ситуацію неприпустимою і розраховуємо на швидку відповідь та вирішення цієї проблеми Кабінетом Міністрів», – заявив Роберт Горват.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0