Пенсіонера, який подякував Порошенку за бідність, помітили під час мітингу Тимошенко

Політика  26 березня 2019 року, 15:05 11032 ФОТО

Сьогодні, 26 березня, в Ужгород прилетіла кандидат на пост Президента України Юлія Тимошенко. Лідер партії "Батьківщина" зустрілася з ужгородцями у центрі міста – на площі Поштовій. Саме там змонтували сцену для виступу політика.

Людей на площі зібралося чимало, зокрема пенсіонерів. Та, як стало відомо інтернет-виданню "PMG.ua", серед закарпатців помітили чоловіка, який під час приїзду Петра Порошенка подякував йому за бідність. Йдеться про Петра Ковчара. Він став відомим закарпатцям через інцидент, який трапився на Красному полі 15 березня. Користувачі соцмереж одразу впізнали жителя Хуста і почали висувати свої версії, чому він прийшов на зустріч і з Петром Порошенком, і з Юлією Тимошенко.

Читайте також:  Наслідки приїзду Порошенка: як одна жінка розлютила все Закарпаття

Нагадаємо, пенсіонер Петро Ковчар 15 березня під час мітингу кілька разів вигукнув "Петро Олексійович, дякуємо за бідність!". Гарант цю фразу почув і відповів: "Не за бідність, а за боротьбу з бідністю". "Ви нас довели до цієї бідності", – відповів мітингувальник.

У той час одна з жінок вирішила заступитися за Президента України і присоромити пенсіонера. Саме її поведінка викликала хвилю обурення у соціальних мережах. Однак днями Марія Нодь розповіла свою версію цього інциденту, що ще більше розізлило краян.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0