Українці влаштували зворушливу акцію прощання з президентом Порошенком

Політика  22 квітня 2019 року, 19:55 8062 ФОТО

Сотні українців 22 квітня зібралися під Адміністрацією Президента України, щоб подякувати Петру Порошенку за 5 років його роботи та попрощатися з ним, як з Гарантом. Присутні на акції скандували: "Дякуємо!", а також гуртом заспівали гімн України.

Під АП люди також вигукують: "Разом і до кінця", "Разом до перемоги!", "Слава Україні - Героям Слава!", "Порошенко!", "Україні треба порох, а не вазелін!". Окрім того, присутні разом заспівали пісню "Ой, у лузі червона калина похилилася".

Згодом до українців вийшов сам Порошенко разом із дружиною Мариною. Учасники акції зустріли їх аплодисментами та вигуками: "Найкращі!".

Читайте також:  Порошенко зателефонував Зеленському

"Дякую всім, хто прийшов зараз на Банкову. Бо українці по-різному проводжали президента. Такого, як зараз, Україна ще не бачила. Це стало можливим завдяки вам", – сказав Порошенко.

"Вчора в Мистецькому арсеналі я звернувся до всієї України словами Черчіля. І лейтмотивом цього звернення було: "Ніколи не здавайся". І нехай вони чують – ми не здамося. А ще Черчіль сказав, що перемога – це дорога від поразки до поразки. Це нам не підходить. Ми будемо рухатися від перемоги через поразку до нової перемоги", – наголосив президент.

Він також запевнив, що не дасть знищити українські армію, мову, церкву, зупинити децентралізацію, нову українську школу, зупинити інклюзивну освіту, яку започаткувала перша леді. На це українці зреагували вигуками "Марина!" та "Молодець!"

Порошенко запевнив, що піде на парламентські вибори, а також балотуватиметься на наступних виборах президента. На це українці почали вимагати: "Через рік!" На це Порошенко з усмішкою відповів: "Через рік, так через рік".

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0