Дружина Зеленського дещо розповіла про свого чоловіка

Політика  22 квітня 2019 року, 16:57 2833

Дружина Володимира Зеленського Олена заявила, що її чоловік вдосконалює своє знання української мови і наразі шукає гарного викладача. Про це вона сказала в інтерв’ю BBC Україна.

У неї запитали, чи вивчають вони з чоловіком українську мову, оскільки його багато критикують за те, що розмовляє російською мовою, і будуть критикувати її, коли вона стане першою леді.

"Звичайно, ми знаємо українську мову та вільно нею спілкуємось. Але одна справа, коли ти це робиш у звичайній обстановці, швидко знаходиш слова і все добре. Останнім часом він постійно в стресі, постійно під напругою та психологічним тиском. Тому важко", – пояснила Зеленська.

Читайте також:  Дружина Володимира Зеленського: цікаві факти і фото потенційної Першої леді

За її словами, вперше українську вона почула у другому класі на уроці української мови від учительки, а також були родичі, які говорили на суржику, тому мову розуміли.

"Зараз, звичайно, Володимир намагається поглибити свої знання, він вчить. Ми шукаємо викладача, який би допоміг йому набрати швидкість", – сказала дружина Зеленського.

"Адже подивіться, Петро Олексійович говорить завжди повільно, з чіткими паузами, розділяючи фрази. Володимир теж так може говорити, але це не його природний темп мови. Він швидко говорить. І коли починає швидко говорити, в цей час перекладає, виникають затримки і з’являється відчуття, що людина говорить не своєю мовою", – додала вона.

Олена Зеленська підкреслила, що вони над цим зараз працюють і запевнила, що в штабі вже говорять лише українською.

Джерело: УП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0