Володимир Гройсман збирає нову політичну команду. Чи підтримають її закарпатці?

Політика  17 травня 2019 року, 09:21 898

Очільник Уряду нещодавно заявив, що формує нову політичну силу для спільного походу на парламентські вибори. Прем’єр-міністр впевнений: вона потрібна для успішного продовження реформ, результати яких відчувають на собі і закарпатці. Тому зараз триває формування якісної команди. «Ми дійсно зараз збираємо команду по всій країні: на рівні громад, міст, на рівні районів і областей. Збираємо тих людей, які мають здорові думки і розуміють, як їх впроваджувати. Я вважаю, що така команда, яка може генерувати ідеї і впроваджувати їх, має бути успішною», – зазначив Володимир Гройсман.

Стартовий рейтинг без партії

Парламентська кампанія сьогодні не менш важлива, ніж президентська. На відміну від президентських виборів, на яких люди обирають президента, на парламентських – фактично обирають прем’єр-міністра. Тому для нинішнього очільника уряду, аби мати змогу продовжити успішні та високо оцінені людьми реформи, дуже важливо мати потужне представництво у Верховній Раді. Чим більше депутатських крісел здобуде команда прем’єра – тим рішучіші перетворення вона зможе здійснити. За інформацією у ЗМІ, процес формування нової політичної сили прем’єра вже запущено по всій Україні. Збирають тих людей, які генерують здорові державницькі ідеї і розуміють, як їх втілити.

Провідні політологи відзначають, що цей крок керівника Кабміну цілком логічний та виправданий. «Гройсман – молодий, він належить до того ж покоління, що й Зеленський, – розповів політолог Володимир Фесенко. – Вони ровесники, як Арсеній Яценюк і багато інших. Зараз починається епоха людей цього віку. У Володимира Борисовича є стартовий рейтинг, який дозволяє боротися за проходження партії в парламент».

Читайте також:  Гройсман запевняє, що українці зароблятимуть по 620 доларів у 2021 році

Такий рейтинг став можливим завдяки передусім позитивним змінам в країні. Фахове опитування оцінки роботи Кабміну, проведене «Агентством моделювання ситуацій», показало, що 85,2% з 30 опитаних експертів вважають – загальноекономічний стан в країні за три роки діяльності уряду Володимира Гройсмана суттєво покращився.

Все це може привабити, на думку експертів, поміркованих виборців, та тих хто розуміє, які зміни в країні вже відбулися і віддають належне «компетентності і стабільності прем’єра».

Свого часу нинішньому керівнику Уряду вже вдалося досягти подібного успіху у Вінниці. У цьому місті його двічі обирали мером. В. Гройсман зрозумів – без підтримки у міській раді непросто реалізувати все задумане. І на другий термін він йшов із закликом забезпечити підтримку його команди. Отримавши таку підтримку, Володимиру Гройсману вдалося значно пришвидшити позитивні зміни у місті. Тепер черга зробити це на всеукраїнському рівні.

Закарпатці чекають на завершення реформ

Відзначають електоральні перспективи нової партії і на Закарпатті. На думку експертів, це буде дуже цікавий проект, який обов’язково знайде свою підтримку. «Політична сила В. Гройсмана всіх інтригує своєю таємничістю, – розповів консультант офісу реформ Закарпатського регіонального відділення Асоціації міст України Олег Лукша. – І вона потрібна. Ми експерти, очікуємо, що в країні завершаються реформи. За каденції В. Гройсмана було зроблено чимало хорошого. Було багато що розпочато, але не знайшлося часу і політичної волі завершити освітню, медичну і пенсійну реформи, децентралізацію влади. Якщо сказали «А», то треба сказати «Б». Уряд за них відповідає, але у Прем’єр-міністра зв’язані руки, тому логічно, що він поведе нову силу у парламент».

За словами експерта, політична сила В. Гройсмана здатна набрати необхідну кількість голосів для проходження до парламенту. В тому числі і завдяки закарпатцям. «Його електоратом будуть думаючі розумні люди, які слідкують за політичними подіями в країні, і які асоціюють його із реформами в країні, – зазначив він. – Також це будуть представники ОТГ, які на собі відчули прогресивну політику Прем’єр-міністра. А таких чимало».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0