Володимир Гройсман заявив, що йде у відставку

Політика  21 травня 2019 року, 09:35 980

На брифінгу 20 травня прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що подасть у відставку у середу, 22 травня, одразу після закінчення засідання Кабінету Міністрів.

Володимир Гройсман звернувся до журналістів та народу України на брифінгу. Він нагадав, що 20 травня до присяги народу України привели нового президента – Володимира Зеленського. А Зеленський під час своєї інавгураційної промови у Верховній Раді заявив про те, що чинний уряд повинен скласти свої повноваження.

За словами Гройсмана, уряд складає свої повноваження, згідно з чинним законодавством України, перед новообраною Верховною Радою України, а не перед новообраним президентом.

"Однак я прийняв для себе рішення подати у відставку одразу після проведення в середу (22 травня) чергового засідання уряду", – заявив Гройсман. І додав, що за три роки роботи уряду йому немає чого соромитися: "Ми не допустили жодної кризи і жодних проблем, які б несли загрозу українській державності".

Читайте також:  Вілла в Італії, квартира в Англії та мільйони на рахунках: Зеленський подав декларацію

 

Гройсман наголосив, що країна в доброму стані, валютні резерви у розмірі понад 20 мільярдів доларів, на єдиному казначейському рахунку – понад 57 мільярдів гривень. До того ж, за час своєї роботи уряд прийняв низку важливих рішень та реформ: децентралізації, збільшення місцевих бюджетів у чотири рази, підвищення втричі заробітної плати та доведення середньої зарплати до десяти тисяч гривень. "Українське військо було забезпечене фінансуванням, країна розвивалася і мала стабільність", – зазначив Гройсман.

Прем’єр сказав, що після обрання Володимира Зеленського президентом усвідомлював, яка склалася ситуація, і запропонував президенту та парламенту, щоб ми спільно сформували спільний план дій і швидко почали приймати рішення, щоб Україна розвивалася.

"Президент обрав інший шлях. Вважаю, що сьогодні своєю заявою він взяв на себе всю відповідальність перед тими загрозами майбутнього і сьогодення", – підсумував Гройсман.

Завершив брифінг Володимир Гройсман тим, що подякував українцям за три роки ефективної спільної роботи. А також висловив переконання, що так само спільно ще багато буде зроблено у майбутньому: "В новому парламенті я з однодумцями сформуємо професійну команду, здатну служити державі і робити країну успішною", – підсумував політик.

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0