Народний депутат Василь Петьовка: "Я не голосував за внесення змін до закону "Про альтернативні джерела енергії"

Політика  31 травня 2019 року, 17:43 1397

Народний депутат Василь Петьовка розповів, що він не голосував за внесення змін до закону "про альтернативні джерела енергії" та "перехідних положень Закону України "Про ринок електричної енергії". "Закликаю користувачів соцмереж подавати правдиву інформацію, і не вводити громадськість в оману", – зазначив нардеп.  

Нагадаємо, окремі представники партії "Укроп" поширюють у соцмережах публікації, в яких подають неправдиву інформацію щодо голосування нардепом Василем Петьовкою закону, у якому йдеться про заборону встановлення сонячних батарей приватним господарствам. Народний депутат Василь Петьовка такі дії окремих діячів, представників партії "Укроп" на Закарпатті, зокрема Тячівського та Рахівського районів, вважає наміреною дискредитацією та подачею неправдивої інформації, що стосується його діяльності, як народного депутата.

Читайте також:  Народний депутат Василь Петьовка: "Готовий підтримати зміну виборчого законодавства за відкритими партійними списками"

Законопроект №10318, "Про внесення змін до статті 9-1 Закону України "Про альтернативні джерела енергії" та"Прикінцевих та перехідних положень" Закону України "Про ринок електричної енергії" (№10318) 28 травня 2019 року мали включити до порядку денного сесії Верховної  Ради. Проводилося поіменне голосування, рішення  нардепи не ухвали. Народний депутат Василь Петьовка за цей законопроект не голосував, про що чітко зазначено на офіційному сайті Верховної Ради.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0