Закарпатців у списку аж п’ятеро

Політика  12 липня 2019 року, 12:49 3286

Найбільше представництво закарпатців – у списку «Слуги народу». Їх не троє, а п’ятеро. Ігор Кривошеєв, Анатолій Костюх, Андрій Жупанин, Богдан Моркляник та Едуард Чізмар – краяни, які на різних позиціях балотуються до Верховної Ради у списку президентської політичної сили.

Найвище і на 100% прохідне місце, очікувано, у керівника закарпатського осередку партії Ігоря Кривошеєва. У політиці він початківець, а от на Ужгородщині його знають добре – як талановитого виробника розважального контенту та керівника студії з організації масових заходів. У списку «Слуги народу» – 36 номер.

Наступний кандидат, який судячи з високих рейтингів партії, потрапляє до Ради – Анатолій Костюх, 73 номер у списку. Відомий ужгородський журналіст з політологічною освітою обіцяє працювати чесно та принципово.

Читайте також:  Вадим Носа – "Слуга Народу" у 72-му окрузі впевнений, що можна бути успішними і на своїй землі

Під 106 номером балотується Андрій Жупанин. Юрист із престижною закордонною освітою з Виноградівщини не має досвіду в політиці, а партія, каже, запросила його на співбесіду через рекрутингове агентство. Пройшовши конкурс та співбесіду, потрапив до списку.

Богдан Моркляник із Міжгір’я – 159 номер у списку. Професор «Львівської політехніки» та польського PWSTE, голова Комітету з питань акредитації освітніх програм, незалежних установ оцінювання якості та інституційної акредитації, досвідчений освітянин.

22-річний Едуард Чізмар – 194-й у списку «Слуги народу» до Верховної Ради. Має дві вищих освіти, спеціалізується на соціальній інженерії та досліджує соціально-політичні явища

Експерти вважають таке кількісне представництво закарпатців у списку президентської політсили свідченням того, що Закарпаття у партії підтримують, а його молодим політикам – дають шанс. Навіть ті, котрі зараз не на прохідних місцях, отримали хорошу можливість зробити перший крок у політиці в найбільш рейтинговій українській партії останніх років, стати впізнаваними та спробувати свої сили, наприклад, на прийдешніх місцевих виборах.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0