Політика   • 13 липня 2019 року, 14:183646

"Слуга народу" "зливає" округи? Коментар глави партії

"Слуга народу" "зливає" округи? Коментар глави партії

Глава президентської партії "Слуга народу" Дмитро Разумков, відповідаючи на питання журналістів про "злив" округів, видав вельми оригінальну думку. З його точки зору, "злити" округ — означає взагалі не поставити кандидата від партії. Таку заяву він озвучив в інтерв’ю LB.ua, у відповідь на прохання журналістів прокоментувати наявність у списках мажоритарників "слабких" кандидатів, натякаючи на Олександра Скічко, Сергія Сивохо та інших.  По-перше, не все так однозначно по округу і з "тамадами", — каже Разумков. Це зроблено для того, щоб перемогти і привести інших людей в парламент.

Читайте також:  Вибори на Закарпатті: хто від кого і по якому округу балотуватиметься

Та якщо не поставити кандидата зовсім, це стовідсотковий злив, а якщо поставити слабкого кандидата — ефект буде той же. Слабкий кандидат не може претендувати на перемогу. Наприклад, по округу №68 кандидатом від партії йде 27-річний Олександр Пекарь, у якого лише рік робочого стажу, і який пише резюме з помилками. "Який шанс у нього перемогти представників сім’ї Балог або брата мера Ужгорода?", — питає журналіст Соня Кошкіна.

У відповідь Разумков заявив, що по мажоритарним округам партія відбирала в тому числі людей, які були в регіональних командах. Вони пройшли разом президентську виборчу кампанію. "Якщо ми з ними помилилися, то отримаємо результат від виборців. Хоча, сподіваюсь, цього не буде", — підсумував глава партії.

Нагадаємо, що до виборів залишився тиждень. 

Джерело: Лівий берег
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів