"Слуга народу" "зливає" округи? Коментар глави партії

Політика  13 липня 2019 року, 14:18 4155

Глава президентської партії "Слуга народу" Дмитро Разумков, відповідаючи на питання журналістів про "злив" округів, видав вельми оригінальну думку. З його точки зору, "злити" округ — означає взагалі не поставити кандидата від партії. Таку заяву він озвучив в інтерв’ю LB.ua, у відповідь на прохання журналістів прокоментувати наявність у списках мажоритарників "слабких" кандидатів, натякаючи на Олександра Скічко, Сергія Сивохо та інших.  По-перше, не все так однозначно по округу і з "тамадами", — каже Разумков. Це зроблено для того, щоб перемогти і привести інших людей в парламент.

Читайте також:  Вибори на Закарпатті: хто від кого і по якому округу балотуватиметься

Та якщо не поставити кандидата зовсім, це стовідсотковий злив, а якщо поставити слабкого кандидата — ефект буде той же. Слабкий кандидат не може претендувати на перемогу. Наприклад, по округу №68 кандидатом від партії йде 27-річний Олександр Пекарь, у якого лише рік робочого стажу, і який пише резюме з помилками. "Який шанс у нього перемогти представників сім’ї Балог або брата мера Ужгорода?", — питає журналіст Соня Кошкіна.

У відповідь Разумков заявив, що по мажоритарним округам партія відбирала в тому числі людей, які були в регіональних командах. Вони пройшли разом президентську виборчу кампанію. "Якщо ми з ними помилилися, то отримаємо результат від виборців. Хоча, сподіваюсь, цього не буде", — підсумував глава партії.

Нагадаємо, що до виборів залишився тиждень. 

Джерело: Лівий берег
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0