Завтра останній день для зміни місця голосування. Як це зробити

Політика  14 липня 2019 року, 21:55 1237

Завтра, 15 липня, лишається останній день, коли виборці можуть змінити місце для голосування. Нагадуємо про 5 кроків, які треба зробити:

Прийти до відділу ведення Державного реєстру виборців. Як правило, відділи ДРВ розташовані у будівлях виконкомів міст обласного значення або при райдержадміністраціях. Їхні адреси тут.

Мати з собою паспорт та написати заяву, де вказати бажану дільницю для голосування й причину зміни місця голосування. Необхідно написати заяву встановленого зразка. Бланк заяви можна завантажити на сайті ДРВ, щоб заповнити заздалегідь, або взяти роздрукований у відділі Держреєстру виборців. У заяві необхідно вказати адресу фактичного місця проживання, або номер дільниці, на якій плануєте голосувати. Адреси дільниць можна знайти тут. Знадобиться оригінал паспорту. Можете про всяк випадок підготувати ще його копію.

Отримати посвідчення про зміну місця голосування. Орган ведення ДРВ видасть посвідчення про тимчасову зміну місця голосування, де буде вказана дата виборів (21 липня 2019 року), а також номер виборчої дільниці для голосування. Інколи таке посвідчення видають не одразу, а просять зайти за ним, наприклад, наступного дня. Але наявність цього посвідчення не є підставою відмовити виборцю у видачі бюлетеня.

Читайте також:  Тиждень до виборів: чи готова область?

Перевірити себе в списку виборців онлайн. Через 24 години після проходження процедури зміни місця голосування виборець може побачити інформацію про своє включення/невключення до Державного реєстру виборців, зайшовши в "Особистий кабінет виборця" на сайті ДРВ. У розділі "Перевірка включення" потрібно уважно, без жодних описок, ввести свої персональні дані, ввести підтверджуючий код, який прийде на електронну пошту, та упевнитись, що ви занесені до списку виборців.

21 липня з 8:00 до 20:00 прийти на нову дільницю. У день голосування, 21 липня 2019 року прийти на цю нову виборчу дільницю з паспортом з 8:00 до 20:00 та проголосувати.

Нагадаємо, що у зв’язку з виборами СБУ звернулася до закарпатців.

Джерело: Газета.уа
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0