Лідер гурту "Без обмежень" прокоментував балотування Вакарчука у народні депутати

Політика  16 липня 2019 року, 08:49 1795 ВІДЕО

Лідер гурту "Без обмежень" Сергій Танчинець прокоментував висування Святослава Вакарчука у народні депутати. Музикант відповів на питання Катерини Осадчої, яка поцікавилась, в тому числі, чи не збирається він так само йти в політику.

– Сергію, ви – лідер гурту "Без обмежень", рок-зірка. "Океан Ельзи" зараз вже не співає за гроші, а співає безкоштовно по всіх містах України.  Напевно, якщо Святослав Вакарчук стане народним депутатом, то звільниться ця ніша. Чи обговорюють це за лаштунками ті музиканти, які не йдуть у політику?

– Безперечно, всі з цього, вибачте, ржуть! Але ж всі розуміють, що святе місце порожнім не буває…

– Продюсер вашого гурту йде до парламенту у списках "Команди Зе". Чи не пропонували вам також балотуватися чи, можливо, співати?

– Я зараз офіційно зарікаюся: у найближчі три каденції Верховної Ради мене там не буде! Потім, коли я стану старшим за Святослава Івановича, я, можливо, про це подумаю. А зараз – у нас попереду уся Україна, пів Європи і пів світу!

Читайте також:  "Закарпаття, тать пойте до Європи разом", – Вакарчук звернувся до жителів області

Вже згодом на сторінці у соціальній мережі Фейсбук Сергій Танчинець пояснив свою позицію стосовно висловлювання про реакцію музикантів на похід Святослава Вакарчука в політику.

"Розібравшись в ситуації, зробив один висновок – треба думати що і кому говориш! Цей шматок тексту про "ржуть", все ж, певно, не змонтовано, а просто вирвано з контексту, тому що такий формат "шоу". Взявши на себе відповідальність за "не розбірливе" висловлювання, все ж не знімаю відповідальності з редактора за маніпулятивність", – зазначив рок-музикант у соцмережі.

"Не люблю маніпуляцій, не люблю виривання з контексту і не люблю, коли редактор монтує інтерв’ю так, як їй зручно в данний період часу!

З цього "зручно" змонтованого відео глядачі/читачі почують фразу вироблену редактором, а не сказану Сергієм Танчинцем. Люди почують, що "всі ржуть" з походу Святослава Вакарчука в політику, а не те, що всі шуткують про "олімп", який залишиться пустим і що за нього (за олімп) почнеться боротьба (саме це я назвав "ржачним" у інтерв’ю)", – уточнив Сергій Танчинець.

"Люди знову виллють купу бруду одне на одного, звинувачуючи чи захищаючи людину, яка нічого подібного не говорила. Сучасний світ – маніпуляція та ілюзія правди. Так от: я не вважаю похід Вакарчука в політику "ржачним" і з повагою відношусь до нього, як до Людини, Музиканта, а після виборів і як до політика", – додав лідер гурту "Без обмежень".

Раніше повідомлялось, що гурт "Без обмежень" презентував нову романтичну пісню.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0