Ігор Бондаренко зустрівся із закарпатськими депутатими від "Слуги народу"

Політика  3 вересня 2019 року, 16:32 1908

У понеділок, 2 вересня, голова Закарпатської облдержадміністрації Ігор Бондаренко провів робочу зустріч з новообраними депутатами Верховної Ради України від Закарпаття Ігорем Кривошеєвим, Андрієм Жупанином та Анатолієм Костюхом. Усі вони стали нардепами від партії "Слуга народу".

Очільник ОДА лаконічно окреслив пріоритетні питання розвитку регіону та наголосив на необхідності постійної співпраці з представниками Українського Парламенту задля якнайшвидшого вирішення нагальних проблем області на законодавчому рівні.

Читайте також:  В Україні скасували депутатську недоторканність

У зустрічі також взяли участь головний прокурор Закарпатської області Володимир Гаврилюк, начальник управління Служби безпеки України в Закарпатській області Іван Рудницький, начальник головного управління Національної поліції в Закарпатській області Андрій Рубель, радник голови Закарпатської обласної державної адміністрації Сергій Гайдай та керівники профільних Департаментів та управлінь ОДА.

За результатами конструктивного діалогу досягнуто домовленість щодо розроблення чіткого плану взаємодії та подання пропозицій від керівництва області з вирішення актуальних проблем регіону за підтримки представників Закарпаття у Верховній Раді України.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0