Депутати Закарпатської облради звернулись до Президента України із проханням

Політика  10 вересня 2019 року, 16:00 961

6 вересня відбулося засідання погоджувальної ради депутатських фракцій обласної ради, на якій, з поміж іншого, було вирішено звернутися до Президента України. Текст звернення подаємо нижче.

Президенту України

Зеленському В. О.

Копія:

Главі Офісу Президента України

Богдану А. Й.

Вельмишановний пане Президенте!

Днями в одному із засобів масової інформації було розповсюджене інтерв’ю Сергія Гайдая, який, посилаючись на Вас, оголосив про попереднє рішення призначити його першим заступником голови Закарпатської обласної державної адміністрації (джерело htpps://www.facenews.ua/articles/2019/330126).

Читайте також:  Сергія Гайдая звільнили з посади радника голови Закарпатської облдержадміністрації

6 вересня 2019 року в Закарпатській обласній раді відбулося засідання погоджувальної ради депутатських фракцій, на якому, окрім іншого, було вирішено звернутися до Вас, Володимире Олександровичу, з проханням підібрати на посаду першого заступника голови Закарпатської ОДА людину з більш високими моральними та діловими якостями, оскільки рівень підготовки та життєві принципи Сергія Гайдая, який вже працював у Закарпатській області кілька років, не відповідають задекларованим Вами високим стандартам керівних кадрів державної служби.

Користуючись нагодою, висловлюємо готовність до співпраці з органами виконавчої влади в здійсненні необхідних реформ, реалізації державної політики в області та відстоюванні інтересів мешканців Закарпаття.

Звернення підписане керівниками та уповноваженими представниками всіх наявних в обласній раді депутатських фракцій і груп.

Нагадаємо, сьогодні депутати проголосували за законопроект про імпічмент президента.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0