Зеленський сьогодні зустрівся із президенткою Словаччини

Політика  16 вересня 2019 року, 14:52 1156 ФОТО

Нині президентка Словаччини Зузана Чапутова перебуває в Україні з офіційним візитом. Проводить з нею зустріч, зокрема, український гарант Володимир Зеленський.

Офіційна церемонія заходу пройшла на подвір’ї Маріїнського палацу у Києві. Тут очільники держав оглянули стрій почесної варти. Потім пролунали державні гімни України та Словаччини, передає прес-служба українського президента.

Після цього відбулося представлення делегацій двох країн і проходження воїнів почесної варти урочистим маршем. Власне так розпочалася зустріч Володимира Зеленського та Зузани Чапутової.

Читайте також:  Зеленський закликав іноземних інвесторів будувати гірськолижний курорт на Закарпатті

Далі заплановано перемовини делегацій України та Словаччини під головуванням президентів двох країн. За їхніми підсумками Зеленський і Чапутова проведуть спільну прес-конференцію.

Як видно з оприлюднених фото, Зеленський і Чапутова вже встигли підписати деякі документи. Зауважимо, що під час зустрічі український президент привітав Чапутову з обранням на посаду президента Словаччини. Словацька лідерка склала відповідну присягу 15 червня.

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0