Зеленський закликав іноземних інвесторів будувати гірськолижний курорт на Закарпатті

Життя  13 вересня 2019 року, 15:05 4977

На щорічному міжнародному форумі "Ялтинська європейська статегія YES-2019" президент України Володимир Зеленський закликав міжнародний бізнес робити інвестиції в Україну і запропонував деякі проекти. Преспективними пропозиціями для розвитку бізнесу, на його думку, є будівництва нових курортів на березі Чорного моря та в Карпатах — у Славському на Львівщині та на полонині Боржава на Закарпатті.

Крім морського туризму, президент пропонує інвесторам вкладати кошти у гірськолижні курорти Карпат. "Карпати великі. У нас є гігантський потенціал стати східноєвропейськими Альпами. Зараз ми розглядаємо проекти у Славському (Львівська область) та Боржаві (гірський масив у Закарпатській області)", — заявив Зеленський.

Читайте також:  Будівництво найбільшого в Україні курортного комплексу "Свидовець": чи з’явиться він на Закарпатті?

Натомість проти будівництва на гірському масиві "Свидовець" активно виступають і місцеві мешканці, і відомі активісти. Там хочуть збудувати розкішний туристистичний комплекс, 60 готелів, 120 ресторанів, аеродром і 200 кілометрів лижних трас, що стане продовженням відомого курорту "Буковель".

Полонина Боржава

Хоч місцевим пообіцяли 5 тисяч робочих місць, така перспектива повністю зруйнує місцеву природу та культуру. Противники розкішного туристичного комплексу організували міжнародну ініціативну групу "Free Svydovets".

Джерело: Захід.нет
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0