Василь Петьовка: «Уряд та Парламент повинні побудувати модель земельної реформи, яка б враховувала інтереси всіх учасників ринку»

Політика  13 листопада 2019 року, 20:40 1723

13 листопада Верховна Рада України в першому читанні ухвалила законопроєкт про відкриття ринку землі. За проєкт закону №2178-10 проголосували 240 нардепів. На своїй сторінці у мережі фейсбук ухвалення закону прокоментував і народний депутат Василь Петьовка: «На засіданні Верховної Ради України було підтримано законопроєкт щодо обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом 28 років людей годують обіцянками про лібералізацію обігу сільськогосподарської землі, однак питання досі стоїть на місці, а деякі політики й надалі продовжують сіяти паніку у суспільстві. 

Читайте також:  "Один із найбільших обманів": Зеленський звернувся до українців із важливим повідомленням

Варто зауважити, що сьогодні ВРУ проголосовано за законопроєкт тільки у першому читанні, то ж маємо усі підстави сподіватися, що кінцевий варіант документа зніме цілий перелік спірних моментів. Мета ж у нас повинна бути єдиною — надати українцям можливість продажу землі, яка належить їм по праву. Європейські країни, які мали схожу з Україною економічну модель, розпочали земельні реформи ще на початку 1990-х років! У жодній з цих країн немає мораторію, який би на десятки років відбирав у селян право на реалізацію земельних активів. Уряд та Парламент повинні побудувати таку модель земельної реформи, яка б враховувала інтереси всіх учасників ринку та України в цілому.»

Нагадаємо, що Євросоюз підтримує відкриття ринку землі в Україні.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0