Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 305 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 10 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 14 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 16 200+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 1500+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Політика
  • Василь Петьовка: «Уряд та Парламент повинні побудувати модель земельної реформи, яка б враховувала інтереси всіх учасників ринку»

Василь Петьовка: «Уряд та Парламент повинні побудувати модель земельної реформи, яка б враховувала інтереси всіх учасників ринку»

Василь Петьовка: «Уряд та Парламент повинні побудувати модель земельної реформи, яка б враховувала інтереси всіх учасників ринку»

13 листопада Верховна Рада України в першому читанні ухвалила законопроєкт про відкриття ринку землі. За проєкт закону №2178-10 проголосували 240 нардепів. На своїй сторінці у мережі фейсбук ухвалення закону прокоментував і народний депутат Василь Петьовка: «На засіданні Верховної Ради України було підтримано законопроєкт щодо обігу земель сільськогосподарського призначення. Протягом 28 років людей годують обіцянками про лібералізацію обігу сільськогосподарської землі, однак питання досі стоїть на місці, а деякі політики й надалі продовжують сіяти паніку у суспільстві. 

ВІДЕО ДНЯ
Читайте також:
"Один із найбільших обманів": Зеленський звернувся до українців із важливим повідомленням

Варто зауважити, що сьогодні ВРУ проголосовано за законопроєкт тільки у першому читанні, то ж маємо усі підстави сподіватися, що кінцевий варіант документа зніме цілий перелік спірних моментів. Мета ж у нас повинна бути єдиною — надати українцям можливість продажу землі, яка належить їм по праву. Європейські країни, які мали схожу з Україною економічну модель, розпочали земельні реформи ще на початку 1990-х років! У жодній з цих країн немає мораторію, який би на десятки років відбирав у селян право на реалізацію земельних активів. Уряд та Парламент повинні побудувати таку модель земельної реформи, яка б враховувала інтереси всіх учасників ринку та України в цілому.»

Реклама

Нагадаємо, що Євросоюз підтримує відкриття ринку землі в Україні.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно