Володимир Зеленський хоче обміну "всіх на всіх" до Нового року

Політика  4 грудня 2019 року, 15:07 541

Президент України Володимир Зеленський очікує підняти на "нормандській зустрічі" питання обміну "всіх на всіх", та хоче повернення утримуваних українців до Нового року. Про це він заявив під час спільного брифінгу з Прем’єр-міністром Швеції Стефаном Левеном.

"Ми хочемо дії з термінами. Тому важливіші речі, я чесно скажу, я не знаю, вдасться нам, чи ні, але перша перемога – ми зустрічаємось. Моряків, політичних полонених ми повернули, але не всіх. Я дуже хотів би, щоб Новий рік наші люди зустрічали вдома, зі своїми сім’ями. Тому для мене це гуманітарне, важливе, дуже особисте питання. Я дуже хочу великого обміну, який має назву "всіх на всіх". Мене цікавить, щоб всі наші були вдома", – сказав Президент.

Loading...

Читайте також:  Володимир Зеленський дивиться про себе новини: закарпатець зняв пародію на ЗеПрезидента

Говорячи про фінальне комюніке майбутньої зустрічі, він зазначив, що це комюніке обговорювалось ще у вересні представниками всіх сторін. "Пройшов час, багато чого змінилось. Дійсно, на порядку денному будуть ті питання, які є в комюніке, але я чекаю більш розгорнутих відповідей, тому що відповіді – це просто слова", – додав Зеленський.

Джерело: УНН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0